Grafika & webdesign Edgering

Nabízíme veškeré služby související s propagací na internetu. Baví nás práce jak na malých projektech tak i na rozsáhlých informačních systémech. Hlavní devizou našeho web studia je mnohaletá zkušenost v oboru (od roku 2004) a desítky realizovaných projektů. Ty vnímáme především jako zdroj ponaučení pro nadcházející působení.

Svět internetu se neustále mění a vyvíjí. Naší prací je kromě jiného tento trend sledovat a nabízet aktuální řešení pro aktuální uživatele.

Grafika tvoří vizualizaci nápadu. Není však svévolná a aby byla funkční mělo by být dodrženo co nejvíce psychologických zásad úspěšné komunikace. Webová grafika je specifickým reklamním nástrojem o nějž se opírá propagace na internetu a tudíž jsou zde vysoké nároky na efekt a působnost.

Webdesign je kompletace grafiky do funkčního, ovládatelného a logicky uspořádaného prostředí. Takového, aby jej uživatel mohl intuitivně ovládat a nemusel se zabývat ničím, co by odvádělo jeho pozornost od cíle.

Každý projekt je pro nás jedinečný. Doménou úspěšné reklamy je originalita, a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Žijeme WEB designem, web ožívá díky nám.

EDGERING AKTIVITY & REFERENCE

EDGERING WEBDESIGN © 2007 - 2019 TOPlist