3GSTORE

3GSTORE je komplexní systém pro správu internetového obchodu. Komplexní proto, že zajišťuje jak samotný chod e-shopu ze strany prodeje zboží, tak zajišťuje také veškeré činnosti související s úspěšným vyřízováním objednávek.

Výhodou aplikace 3GSTORE je on-line provoz na web serveru. Ten zajišťuje možnost pracovat v systému kdekoliv. Počet uživatelů systému není omezen. Program má minimální technické nároky a může být provozován na běžném webhostingu. Tím jsou zajištěny minimální udržovací náklady.

3GSTORE může zároveň sloužit pro prodej a obsluhu v kamenné prodejně.

Chcete moderní a pořádný e-shop? Kontaktujte nás eshop@edgering.org

EDGERING AKTIVITY & REFERENCE

Inline obchod

Inline obchod

10/11/2009 e-shopy

E-shop specializovaný na určitý okruh sortimentu prodejce SPORT NO.15. Je provozován díky podpoře e-shop systému 3GSTORE vyčlenit sortiment do vlastní grafické podoby a vlastní domény a zároveň zůstat pod jednotnou správou a evidencí.

Polar obchod

Polar obchod

11/11/2009 e-shopy

E-shop specializovaný na určitý okruh sortimentu prodejce SPORT NO.15. Je provozován díky podpoře e-shop systému 3GSTORE vyčlenit sortiment do vlastní grafické podoby a vlastní domény a zároveň zůstat pod jednotnou správou a evidencí.

FLORBAL CB

FLORBAL CB

28/10/2010 e-shopy

Prodejna se sortimentem zaměřeným na stále populárnější florbal, je další ukázkou toho, že internetový obchod může být zajímavý jak sortimentem, tak tím jak vypadá.

Autorem grafického návrhu je Jakub Krčmář.

Bandáže ortézy

Bandáže ortézy

01/10/2011 e-shopy

Netradiční pojetí e-shopu podle grafického návrhu Jakuba Krčmáře je důkazem flexibility řešení našeho e-shop systému 3GSTORE.

Elektro CB

Elektro CB

06/04/2012 e-shopy

aktualizace & rozšíření

Elektronický obchod ElektroCB.cz je vlajkovým obchodem společnosti CB OBCHODY s.r.o. Od roku 2009 se neustále rozvíjí a za skvělé ceny nabízí více než 5000 produktů.

Původní 1. verze této elektronické prodejny byla spuštěna 1.4.2009. Od této doby se neustále vyvíjí a rozšiřuje.

Florbal obchod

Florbal obchod

09/11/2014 e-shopy

Velmi populární internetový obchod s florbalovým vybavením jehož provozovatelem je českobudějovický SPORT NO.15. Internetový prodej rozšiřuje působnost kamenné prodejny poblíž centra Českých Budějovic. Poprvé spuštěno 15.11.2009.

E-shop patří mezi první prodejny s tímto sortimentem. V listopad 2014 prošli stránky e-shopu kompletním redesignem.

SPORT 15

SPORT 15

26/03/2015 e-shopy

S prodejnou sportovního vybavení v Českých Budějovicích spolupracujeme od samého počátku. Přestože nabízí společnost svůj sortiment přehledně ve specializovaných e-shopech, je možné pohodlně nakoupit i z jednoho místa. Díky jednotnému systému prodeje prostřednictvím našeho CMS 3GSTORE, má zákazník 100% jistotu skladových dostupností.

Elektro Voráček

Elektro Voráček

15/07/2015 e-shopy

Jedním z prvních e-shopů, který vytvořilo web studio EDGERING je českobudějovický Elektro Voráček s.r.o. Prodejna nedaleko náměstí, s 20 letou tradicí. A přibližně polovinu času s e-shopem od nás. Představujeme nový design!

SPORT 51

SPORT 51

20/06/2016 e-shopy

Zbrusu nový e-shop SPORT 51 se sportovními potřebami je zázemím pro nový sortiment společnosti SPORT 15, která rozšiřuje svoje působení v prodeji tohoto sortimentu.

Nový internetový obchod, který nabízí za skvělé ceny velmi široký sortiment pro sportovní aktivity a volný čas je další ukázkou řešení systému 3GSTORE od EDGERING.

EDGERING WEBDESIGN © 2007 - 2019 TOPlist